Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-13
Finished
Daniel Terrell
Fight-Club Radolfzell e. V.
Jure Šeško 10th Planet Maribor Won by points - 06:00
Boys 15-17 years / Beginner / -70 kg
(Day 1)
3-16
Finished
Murathan Barut
1.BJJC Kurama Offenbach 2021 e.V.
Lauren Mihu CheckMat Franconia Won by points - 05:00
Boys 15-17 years / Beginner / -70 kg
(Day 1)
3-17
Finished
Benjamin Braun
RumbleClub
Adem Vural Kampfsportschule Rauser Won by Submission - 01:15
Boys 15-17 years / Beginner / -75 kg
(Day 1)
3-22
Finished
Apostolos Tamaroglou
1.BJJC Kurama Offenbach 2021 e.V.
Won by Submission - 01:46
Noah DELIBASIC CheckMat Franconia
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-11
Finished
Julien Misteli
BJJ TEAM BASEL
Valentin Knoepfel BJJ TEAM BASEL Won by points - 06:00
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-8
Finished
Volkan Sacar
Grapple&Move
Toni Marino No Limits Fight Club Won by points - 05:00
Women +18 yr / Intermediate / -60,0 kg
(Day 1)
3-12
Finished
Robyn Lucas
Jiboia BJJ
Won by points - 06:00
Sabrina Muck 10th Planet Berlin
Women +18 yr / Professional / +60,0 kg
(Day 1)
1-15
Finished
Judith Ruis
Budokeller Bonlanden
Won by Submission - 04:22
Katerina Holovchynska MIXFIGHT GYM
Men +18 years / Intermediate / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
3-14
Finished
Alex Becker
German Top Team Böblingen
Parviz Shorakhmatov Falcoes Top Team Won by Submission - 05:59
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-14
Finished
Max Leon Engel
Taifun Luta Livre
Timon Breitenmoser 360 Martial Arts Won by points - 06:00
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-12
Finished
Tilen Toplak
10th Planet Maribor
Léo Sejalon LUTADOR TEAM HH Won by Submission - 02:47
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-15
Finished
Matthew Mays
KENAN Akademie
Пастух Денис Kickboxing Club Phoenix Tübingen Won by Submission - 01:29
Men +18 years / Professional / Adults / +99,0 kg
(Day 1)
1-17
Finished
Andre Schmidt
CheckMat Franconia
Won by Submission - 04:17
Christian Nold BJJ TEAM BASEL
Boys 15-17 years / Beginner / -70 kg
(Day 1)
3-18
Finished
Tamerlan Bestulagov
Macaco Gold Team
Won by Submission - 03:29
Lauren Mihu CheckMat Franconia
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-16
Finished
Erik-Masao Boller
Masao Grappling
Islam Bammatov Stallion Gym Won by points - 06:00
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-13
Finished
Julien Misteli
BJJ TEAM BASEL
Won by Submission - 03:38
Tilen Toplak 10th Planet Maribor
Boys 15-17 years / Beginner / -70 kg
(Day 1)
3-19
Finished
Moritz Leimpek
Six Blades
Won by points - 05:00
Adem Vural Kampfsportschule Rauser
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-17
Finished
Julien Misteli
BJJ TEAM BASEL
Léo Sejalon LUTADOR TEAM HH Won by Submission - 01:22
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-20
Finished
Diego Figueiredo
German Top Team HQ
Won by points - 06:00
Viktors Platmalnieks Strela Team (official)
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
Finished
Agit Rusch
Taifun Luta Livre
Oliver Steinkampf MMA Erding Won by Walkover
Boys 15-17 years / Beginner / +80 kg
(Day 1)
3-24
Finished
Yousef Al Furaih
Dokan
Matteo Plantone 1.BJJC Kurama Offenbach 2021 e.V. Won by Submission - 03:08
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-18
Finished
Mikel Zhobro
Sunshine Valley Squad
Won by Submission - 04:38
Gueven Cicek 360 Martial Arts
Boys 15-17 years / Beginner / -70 kg
(Day 1)
3-20
Finished
Lauren Mihu
CheckMat Franconia
Won by points - 05:00
Adem Vural Kampfsportschule Rauser
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-19
Finished
Tilen Toplak
10th Planet Maribor
Won by Submission - 03:41
Johannes Schmidt Stallion Gym
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-22
Finished
Patrick W. Deile
German Top Team HQ
Gregor Strakl 10th Planet Maribor Won by Submission - 04:17
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-20
Finished
Jure Šeško
10th Planet Maribor
Won by points - 06:00
Timon Breitenmoser 360 Martial Arts
Women +18 yr / Professional / +60,0 kg
(Day 1)
1-16
Finished
Christina Brauchle
Alpen BJJ
Won by Submission
Judith Ruis Budokeller Bonlanden
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-14
Finished
Valentin Knoepfel
BJJ TEAM BASEL
Léo Sejalon LUTADOR TEAM HH Won by Submission - 01:08
Boys 15-17 years / Beginner / -75 kg
(Day 1)
3-23
Finished
Apostolos Tamaroglou
1.BJJC Kurama Offenbach 2021 e.V.
Won by points - 05:00
Roosevelt Lima Samurai Fight Team Academy
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-21
Finished
Пастух Денис
Kickboxing Club Phoenix Tübingen
Islam Bammatov Stallion Gym Won by points - 06:00
Men +18 years / Professional / Adults / +99,0 kg
(Day 1)
1-19
Finished
Andre Schmidt
CheckMat Franconia
Won by Submission - 04:00
Domenico Carbonaro Six Blades
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-22
Finished
Léo Sejalon
LUTADOR TEAM HH
Oliver Steinkampf MMA Erding Won by Submission - 04:47