Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-21
Finished
Diego Figueiredo
German Top Team HQ
Sascha Sharma Six Blades Won by points - 06:00
Boys 11-14 years / Intermediate / +55 kg
(Day 1)
3-26
Finished
Leonard Hrusa
Six Blades
Won by Submission - 03:09
Bohn Nevio Stallion Gym
Boys 15-17 years / Beginner / -70 kg
(Day 1)
3-21
Finished
Tamerlan Bestulagov
Macaco Gold Team
Won by Submission - 02:51
Moritz Leimpek Six Blades
Boys 11-14 years / Intermediate / +55 kg
(Day 1)
3-27
Finished
Leonard Hrusa
Six Blades
Ryan Pooler CheckMat Franconia Won by points - 06:00
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-23
Finished
Mikel Zhobro
Sunshine Valley Squad
Won by points - 06:00
Tilen Toplak 10th Planet Maribor
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -98,9 kg
(Day 1)
1-25
Finished
Florian Gutschke
La Familia Fightclub Erfurt
Won by points - 06:00
Daniel Brauchle Alpen BJJ
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-24
Finished
Jure Šeško
10th Planet Maribor
Islam Bammatov Stallion Gym Won by points - 06:00
Men +18 years / Intermediate / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
3-28
Finished
Arni Ehmann
24/7 MMA
Won by Submission - 00:23
David Parting MOJO GYMNOS
Men +18 Absolute Class / Professional / Masters 35+ / Absolute Class
(Day 1)
1-27
Finished
Mario Jr. Tan
Jiboia BJJ
Won by points - 06:00
Gregor Strakl 10th Planet Maribor
Men +18 Absolute Class / Beginner / Masters 35+ / Absolute Class
(Day 1)
2-28
Finished
Orfeas Sidirourgopoulos
German Top Team Böblingen
Nik Süwer Mma Spirit Won by Submission - 00:38
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-25
Finished
Oliver Steinkampf
MMA Erding
Won by Submission - 03:19
Mikel Zhobro Sunshine Valley Squad
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-23
Finished
Diego Figueiredo
German Top Team HQ
Patrick W. Deile German Top Team HQ Won by Submission - 01:27
Men +18 years / Intermediate / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
3-30
Finished
Robin Alexander Larsen
Batalje Jiu-jitsu
Won by Submission - 05:24
Christoph Weßeling MOJO GYMNOS
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-24
Finished
Sascha Sharma
Six Blades
Won by Submission - 05:23
Gregor Strakl 10th Planet Maribor
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-26
Finished
Jure Šeško
10th Planet Maribor
Mikel Zhobro Sunshine Valley Squad Won by points - 06:00
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -98,9 kg
(Day 1)
1-26
Finished
Mario Jr. Tan
Jiboia BJJ
Won by Submission - 02:59
Florian Gutschke La Familia Fightclub Erfurt
Men +18 years / Intermediate / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
3-31
Finished
Arni Ehmann
24/7 MMA
Won by Submission - 04:00
Robin Alexander Larsen Batalje Jiu-jitsu
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-27
Finished
Islam Bammatov
Stallion Gym
Oliver Steinkampf MMA Erding Won by points - 06:00
Men +18 Absolute Class / Professional / Masters 35+ / Absolute Class
(Day 1)
1-28
Finished
Mario Jr. Tan
Jiboia BJJ
Won by Submission - 01:41
Florian Gutschke La Familia Fightclub Erfurt
Men +18 years / Beginner / Adults / -65,9 kg
(Day 1)
2-32
Finished
Gerry Zebisch
La Familia Fightclub Erfurt
Won by points - 05:00
Radzhabali Sitamov Falcoes Top Team
Men +18 years / Professional / Adults / -65,9 kg
(Day 1)
1-29
Finished
Asher Mirsadeghi
10th Planet London
Nao Matsuyama Mma Spirit Won by points - 06:00
Men +18 Absolute Class / Beginner / Adults / Absolute Class
(Day 1)
3-33
Finished
Stefan Sucurovic
Stallion Gym
Alem Buzimkic German Top Team HQ Won by Submission
Men +18 Absolute Class / Beginner / Adults / Absolute Class
(Day 1)
3-34
Finished
Kushtrim Salihi
Fight Sports - Ruckus JJ
Won by points
Unknown User BJJ TEAM BASEL
Men +18 Absolute Class / Beginner / Adults / Absolute Class
(Day 1)
3-35
Finished
Serkan Arslan
Stallion Gym
Eric Boehner Samurai Fight Team Academy Won by Submission - 04:32
Men +18 years / Beginner / Adults / -65,9 kg
(Day 1)
2-33
Finished
Yavuz Önal
Kampfsportschule Rauser
Kim-Lâm Nguyen Stallion Gym Won by points - 05:00
Men +18 Absolute Class / Beginner / Adults / Absolute Class
(Day 1)
3-36
Finished
Alem Buzimkic
German Top Team HQ
David Baker 222 Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Men +18 years / Beginner / Adults / -65,9 kg
(Day 1)
2-34
Finished
Shadrach Simon Sundar
UFD gym
Shamsadov Salakh NICKS FIGHT AND FITNESS ACADEMY Won by Submission - 05:00
Men +18 years / Professional / Adults / -65,9 kg
(Day 1)
1-30
Finished
Mohamed Makraou
Taifun Luta Livre
Won by points - 06:00
Simon Karcher Matrix Jiu-Jitsu
Men +18 years / Beginner / Adults / -65,9 kg
(Day 1)
2-36
Finished
Kim-Lâm Nguyen
Stallion Gym
Nadim Al-Qawasmeh 10th Planet Berlin Won by Decision - 05:00
Men +18 years / Professional / Adults / -65,9 kg
(Day 1)
1-31
Finished
Georgios Mitsis
GRACIE BARRA GREECE
Imran Isaev INFINI JIU JITSU Won by points - 06:00
Men +18 years / Professional / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
1-32
Finished
Kamil Augusiak
Zenith bjj
Thomas Strand Nacka Dojo IF Won by Submission - 00:29
Men +18 years / Beginner / Adults / -65,9 kg
(Day 1)
2-37
Finished
David Helmle
German Top Team HQ
Michael Supper Hutton Academy Won by Submission - 02:56