Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
3-1
Terminé
Malik Dastageeri
Stallion Gym
Nohra Vanbockryck JII ON DU Gagné par soumission - 01:25
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-1
Terminé
Matthew Mays
KENAN Akademie
Julien Misteli BJJ TEAM BASEL Gagné par soumission - 03:52
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
2-1
Terminé
Adam Norbert
Taifun Luta Livre
Markus Unverricht MMA Erding Gagné par points - 05:00
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
3-2
Terminé
Unknown User
Stallion Gym
Sonny Van Heeswijk COMBAT BROTHERS Gagné par soumission - 00:58
Boys 7-10 years / Beginner / -40kg
(Day 1)
3-5
Terminé
Damon Krasnic
Stallion Gym
Leonardo Aruanno Impacto Team Stuttgart Gagné par soumission - 01:20
Boys 11-14 years / Beginner / +55 kg
(Day 1)
3-6
Terminé
Liron Wolf
Impacto Team Stuttgart
Farshad Kilorbegi Kongs Gym Gagné par soumission - 00:21
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-2
Terminé
Jonas Wiedmann
MMA Erding
Volkan Sacar Grapple&Move Gagné par soumission - 01:50
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
3-3
Terminé
Malik Dastageeri
Stallion Gym
Unknown User Stallion Gym Gagné par soumission - 02:21
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-2
Terminé
Julien Fuchs
Masao Grappling
Gagné par points - 06:00
Fitim Salihi Fight Sports - Ruckus JJ
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-3
Terminé
Orfeas Sidirourgopoulos
German Top Team Böblingen
Markus Elsäßer Kampfsportschule Rauser Gagné par soumission - 04:16
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-3
Terminé
Joshua Sauren
MOJO GYMNOS
Valentin Knoepfel BJJ TEAM BASEL Gagné par soumission - 03:54
Boys 15-17 years / Beginner / -65 kg
(Day 1)
3-7
Terminé
Ivan Vasilev
CheckMat Franconia
Gagné par points - 05:00
Artur Hovakimyan KENAN Akademie
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-4
Terminé
Kay Jeschke
MMA Erding
Gagné par soumission - 04:45
Stephan Wölfle Dokan
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-5
Terminé
Nikola Djuric
Fight Temple
Tilen Toplak 10th Planet Maribor Gagné par soumission - 04:03
Girls 11-14 years / Intermediate / -55 kg
(Day 1)
3-8
Terminé
Samira Scholz
Stallion Gym
Gagné par Disqualification
Katharina Boes JII ON DU
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-9
Terminé
Daniel Terrell
Fight-Club Radolfzell e. V.
Gagné par soumission - 00:27
Nikola Djuric Fight Temple
Women +18 yr / Intermediate / -60,0 kg
(Day 1)
3-9
Terminé
Ellen Domnick
Fight-Club Radolfzell
Robyn Lucas Jiboia BJJ Gagné par soumission - 02:36
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-5
Terminé
Volkan Sacar
Grapple&Move
Gagné par soumission - 02:23
Markus Elsäßer Kampfsportschule Rauser
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
3-4
Terminé
Nohra Vanbockryck
JII ON DU
Sonny Van Heeswijk COMBAT BROTHERS Gagné par soumission - 01:08
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-6
Terminé
Erik-Masao Boller
Masao Grappling
Miroslav Petkovic Fight Sports - Ruckus JJ Gagné par points - 06:00
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-6
Terminé
Kay Jeschke
MMA Erding
Toni Marino No Limits Fight Club Gagné par soumission - 04:41
Women +18 yr / Intermediate / -60,0 kg
(Day 1)
3-10
Terminé
Sarah Röser
MMA Erding
Sabrina Muck 10th Planet Berlin Gagné par soumission - 02:03
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
Terminé
Max Leon Engel
Taifun Luta Livre
Gagné par forfait
Matteo Bonatti L'Accademia
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-7
Terminé
Julien Misteli
BJJ TEAM BASEL
Gagné par points - 06:00
Julien Fuchs Masao Grappling
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-10
Terminé
Thomas Kessler
BJJ TEAM BASEL
Matthew Mays KENAN Akademie Gagné par soumission - 02:35
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-7
Terminé
Markus Elsäßer
Kampfsportschule Rauser
Kay Jeschke MMA Erding Gagné par soumission - 03:15
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-8
Terminé
Valentin Knoepfel
BJJ TEAM BASEL
Gagné par points - 06:00
Johannes Schmidt Stallion Gym
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-11
Terminé
Julien Misteli
BJJ TEAM BASEL
Gagné par soumission - 01:57
Martin Heiker Six Blades
Women +18 yr / Intermediate / -60,0 kg
(Day 1)
3-11
Terminé
Ellen Domnick
Fight-Club Radolfzell
Sarah Röser MMA Erding Gagné par soumission - 05:44
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-9
Terminé
Thomas Kessler
BJJ TEAM BASEL
Tilen Toplak 10th Planet Maribor Gagné par soumission - 05:34
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-12
Terminé
Mikel Zhobro
Sunshine Valley Squad
Gagné par soumission - 05:15
Raphael Crüsemann German Top Team HQ
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-10
Terminé
Miroslav Petkovic
Fight Sports - Ruckus JJ
Léo Sejalon LUTADOR TEAM HH Gagné par points - 06:00