Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
3-1
Färdig
Malik Dastageeri
Stallion Gym
Nohra Vanbockryck JII ON DU Vann på Submission - 01:25
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-1
Färdig
Matthew Mays
KENAN Akademie
Julien Misteli BJJ TEAM BASEL Vann på Submission - 03:52
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
2-1
Färdig
Adam Norbert
Taifun Luta Livre
Markus Unverricht MMA Erding Vann på poäng - 05:00
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
3-2
Färdig
Unknown User
Stallion Gym
Sonny Van Heeswijk COMBAT BROTHERS Vann på Submission - 00:58
Boys 7-10 years / Beginner / -40kg
(Day 1)
3-5
Färdig
Damon Krasnic
Stallion Gym
Leonardo Aruanno Impacto Team Stuttgart Vann på Submission - 01:20
Boys 11-14 years / Beginner / +55 kg
(Day 1)
3-6
Färdig
Liron Wolf
Impacto Team Stuttgart
Farshad Kilorbegi Kongs Gym Vann på Submission - 00:21
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-2
Färdig
Jonas Wiedmann
MMA Erding
Volkan Sacar Grapple&Move Vann på Submission - 01:50
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
3-3
Färdig
Malik Dastageeri
Stallion Gym
Unknown User Stallion Gym Vann på Submission - 02:21
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-2
Färdig
Julien Fuchs
Masao Grappling
Vann på poäng - 06:00
Fitim Salihi Fight Sports - Ruckus JJ
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-3
Färdig
Orfeas Sidirourgopoulos
German Top Team Böblingen
Markus Elsäßer Kampfsportschule Rauser Vann på Submission - 04:16
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-3
Färdig
Joshua Sauren
MOJO GYMNOS
Valentin Knoepfel BJJ TEAM BASEL Vann på Submission - 03:54
Boys 15-17 years / Beginner / -65 kg
(Day 1)
3-7
Färdig
Ivan Vasilev
CheckMat Franconia
Vann på poäng - 05:00
Artur Hovakimyan KENAN Akademie
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-4
Färdig
Kay Jeschke
MMA Erding
Vann på Submission - 04:45
Stephan Wölfle Dokan
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-5
Färdig
Nikola Djuric
Fight Temple
Tilen Toplak 10th Planet Maribor Vann på Submission - 04:03
Girls 11-14 years / Intermediate / -55 kg
(Day 1)
3-8
Färdig
Samira Scholz
Stallion Gym
Vann via diskvalificering
Katharina Boes JII ON DU
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-9
Färdig
Daniel Terrell
Fight-Club Radolfzell e. V.
Vann på Submission - 00:27
Nikola Djuric Fight Temple
Women +18 yr / Intermediate / -60,0 kg
(Day 1)
3-9
Färdig
Ellen Domnick
Fight-Club Radolfzell
Robyn Lucas Jiboia BJJ Vann på Submission - 02:36
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-5
Färdig
Volkan Sacar
Grapple&Move
Vann på Submission - 02:23
Markus Elsäßer Kampfsportschule Rauser
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
3-4
Färdig
Nohra Vanbockryck
JII ON DU
Sonny Van Heeswijk COMBAT BROTHERS Vann på Submission - 01:08
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-6
Färdig
Erik-Masao Boller
Masao Grappling
Miroslav Petkovic Fight Sports - Ruckus JJ Vann på poäng - 06:00
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-6
Färdig
Kay Jeschke
MMA Erding
Toni Marino No Limits Fight Club Vann på Submission - 04:41
Women +18 yr / Intermediate / -60,0 kg
(Day 1)
3-10
Färdig
Sarah Röser
MMA Erding
Sabrina Muck 10th Planet Berlin Vann på Submission - 02:03
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
Färdig
Max Leon Engel
Taifun Luta Livre
Vann på Walkover
Matteo Bonatti L'Accademia
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-7
Färdig
Julien Misteli
BJJ TEAM BASEL
Vann på poäng - 06:00
Julien Fuchs Masao Grappling
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-10
Färdig
Thomas Kessler
BJJ TEAM BASEL
Matthew Mays KENAN Akademie Vann på Submission - 02:35
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
2-7
Färdig
Markus Elsäßer
Kampfsportschule Rauser
Kay Jeschke MMA Erding Vann på Submission - 03:15
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-8
Färdig
Valentin Knoepfel
BJJ TEAM BASEL
Vann på poäng - 06:00
Johannes Schmidt Stallion Gym
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-11
Färdig
Julien Misteli
BJJ TEAM BASEL
Vann på Submission - 01:57
Martin Heiker Six Blades
Women +18 yr / Intermediate / -60,0 kg
(Day 1)
3-11
Färdig
Ellen Domnick
Fight-Club Radolfzell
Sarah Röser MMA Erding Vann på Submission - 05:44
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-9
Färdig
Thomas Kessler
BJJ TEAM BASEL
Tilen Toplak 10th Planet Maribor Vann på Submission - 05:34
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
2-12
Färdig
Mikel Zhobro
Sunshine Valley Squad
Vann på Submission - 05:15
Raphael Crüsemann German Top Team HQ
Men +18 Absolute Class / Intermediate / Adults / Absolute Class
(Day 1)
1-10
Färdig
Miroslav Petkovic
Fight Sports - Ruckus JJ
Léo Sejalon LUTADOR TEAM HH Vann på poäng - 06:00