Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
Gotowy
Mokhmad Dadaev
Carlson Gracie Germany
Giang An Suum Cuique Mainz Wygrana walkowerem
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Waldo Garcia
Soko Training Center Luxembourg
Wygrana przez nokaut techniczny - 01:20
Sven Kritsch
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Marcel Mohr
Julius Schuster ExitAsia Freiburg Wygrana na punkty - 04:00
Männer +18 Jahre / Federgewicht -65,8 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Rowka Hauke
Kampfsportschule Einherjar
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Patrick Schneider Suum Cuique Mainz
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Waldo Garcia
Soko Training Center Luxembourg
Mirko Gleichauf ExitAsia Freiburg Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Männer +18 Jahre / Federgewicht -65,8 kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Remy Ferreira
Soko Training Center Luxembourg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Marco Hernandez
Männer +18 Jahre / Federgewicht -65,8 kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Rowka Hauke
Kampfsportschule Einherjar
Sadok Hakimi Soko Training Center Luxembourg Wygrana na punkty - 04:00
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-7
Gotowy
Waldo Garcia
Soko Training Center Luxembourg
Marcel Mohr Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
James Brophy
Soko Training Center Luxembourg
Steven Drammis Wygrana na punkty - 04:00
Männer +18 Jahre / Federgewicht -65,8 kg
(Day 1)
1-9
Gotowy
Rowka Hauke
Kampfsportschule Einherjar
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Marco Hernandez
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-10
Gotowy
Stanley Beier
Soko Training Center Luxembourg
Matthew Mays i-Pensa Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
Lukas Brunzel
André Moreira Zwycięstwo przez Nokaut (KO) - 03:57
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-12
Gotowy
Mirko Gleichauf
ExitAsia Freiburg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Julius Schuster ExitAsia Freiburg
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-13
Gotowy
Steven Drammis
Wygrana na punkty - 04:00
Giang An Suum Cuique Mainz
Männer +18 Jahre / Federgewicht -65,8 kg
(Day 1)
1-14
Gotowy
Sadok Hakimi
Soko Training Center Luxembourg
Remy Ferreira Soko Training Center Luxembourg Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-15
Gotowy
Matthew Mays
i-Pensa Academy
André Moreira Wygrana na punkty - 04:00
Männer +18 Jahre / Bantamgewicht -61,2 kg
(Day 1)
1-16
Gotowy
Adam Klein
VFL Bad Kreuznach MMA
Konstantin Kusminych IRBIS Free Fight Club e.V. Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35 - Round 0
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-17
Gotowy
Giang An
Suum Cuique Mainz
Matthew Mays i-Pensa Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-18
Gotowy
Steven Drammis
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
André Moreira