Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
Окончено
Emilis Rimkus
Spitfire Gym Berlin
Dylan Portalatin Stallion Gym Won by Walkover
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
Окончено
Ervins Galaida
Nubia Sports
Alexander Sorg KENAN Akademie Won by Walkover
Women +18 yr / Professional / +60,0 kg
(Day 1)
1-1
Окончено
Judith Ruis
Budokeller Bonlanden
Won by Submission - 02:56
Tanja Angerer TOTAL COMBAT Thannberg
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-2
Окончено
Sven Fortenbacher
German Top Team HQ
Won by Submission - 03:45
Maximilian Neumann KENAN Akademie
Men +18 years / Intermediate / Masters II 45+ / -87,9 kg
(Day 1)
3-5
Окончено
Franz Winter
KENAN Akademie
Won by Submission - 01:35
Oliver Gerbert German Top Team HQ
Men +18 years / Professional / Masters II 45+ / -98,9 kg
(Day 1)
1-2
Окончено
Peter Angerer
German Top Team HQ
Won by Submission - 03:45
Martin Angerer TOTAL COMBAT Thannberg
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-3
Окончено
Raul Silveira
Kenpokan Hannover
Grigori Winizki Samurai Fight Team Leipzig Won by points - 06:00
Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-6
Окончено
Kelvin Jacobsen
Combat Center Schwarzenbek
Won by Disqualification (disqualification)
Unknown User Team Ballterrier
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-3
Окончено
Sven Fortenbacher
German Top Team HQ
Matthew Mays KENAN Akademie Won by Submission - 01:14
Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-8
Окончено
Karl-Matthaeus Herold
Gracie Jiu-Jitsu Nürnberg
Won by Disqualification (disqualification)
Martin Przegendza German Top Team HQ
Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-10
Окончено
Kelvin Jacobsen
Combat Center Schwarzenbek
Dimitrij Tschodu Samurai Fight Team Leipzig Won by Submission - 02:40
Men +18 years / Intermediate / Adults / -98,9 kg
(Day 1)
3-12
Окончено
Alihan Hasagulgov
Six Blades
Mohamed Aziz Gam All In MMA Cologne Won by Disqualification (disqualification)
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-4
Окончено
Sascha Sharma
Six Blades
Won by points - 06:00
Вахтанг Кистаури Next Level MMA Hanau
Men +18 years / Intermediate / Adults / -98,9 kg
(Day 1)
3-13
Окончено
Eduard Steinbrenner
Matrix Jiu-Jitsu
Johannes Richter German Top Team HQ Won by Disqualification (disqualification)
Men +18 years / Beginner / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-17
Окончено
Johannes Schmidt
Stallion Gym
Won by points - 05:00
Sergej Bayev Next Level MMA Hanau
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-4
Окончено
Alexander Sorg
KENAN Akademie
Won by Submission
Matthew Mays KENAN Akademie
Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-11
Окончено
Dimitrij Tschodu
Samurai Fight Team Leipzig
Won by Submission - 04:07
Karl-Matthaeus Herold Gracie Jiu-Jitsu Nürnberg
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
1-7
Окончено
Marc Bläse
Stallion Gym
Andre Schene Triangle Jiu-Jitsu Münster Won by Decision - 06:00
Men +18 years / Intermediate / Adults / -98,9 kg
(Day 1)
3-15
Окончено
Mohamed Aziz Gam
All In MMA Cologne
Johannes Richter German Top Team HQ Won by Submission
Boys 7-10 years / Beginner / -36kg
(Day 1)
2-1
Окончено
Koba Beridze
Samurai Fight Team Leipzig
Won by Submission - 00:54
Lara Oswald Stallion Gym
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-5
Окончено
Raul Silveira
Kenpokan Hannover
Вахтанг Кистаури Next Level MMA Hanau Won by Submission - 00:31
Men +18 years / Beginner / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-18
Окончено
Emrah Önen
Combat Center Schwarzenbek
Nikolaj Fuhr Atos Germany Won by points - 07:30
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-6
Окончено
Grigori Winizki
Samurai Fight Team Leipzig
Sascha Sharma Six Blades Won by Submission - 05:43
Boys 11-14 years / Beginner / -36 kg
(Day 1)
Окончено
Jerome Kattler
JII ON DU
Тимофій Сергенюк ТОВ "Екомора" Won by Walkover
Boys 11-14 years / Beginner / -36 kg
(Day 1)
2-3
Окончено
Keanu Vanbockryck
JII ON DU
Axel Gildenmeister Matrix Jiu-Jitsu Won by Submission - 03:25
Men +18 years / Beginner / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-19
Окончено
Gela Deisadze
Samurai Fight Team Leipzig
Won by Disqualification (disqualification)
Laurin Derer Fight Fever
Men +18 years / Beginner / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-20
Окончено
Johannes Rilling
German Top Team HQ
Igor Digaj SAMURAI FIGHT CLUB Won by Disqualification (disqualification)
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
2-5
Окончено
Johanna Boes
JII ON DU
Won by Submission - 00:32
Dylan Portalatin Stallion Gym
Men +18 years / Professional / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
1-12
Окончено
Selvin Ramcilovic
German Top Team HQ
Won by Submission - 01:08
Aik Scholz Stallion Gym
Boys 7-10 years / Beginner / -36kg
(Day 1)
2-6
Окончено
Koba Beridze
Samurai Fight Team Leipzig
Лук'ян Сергенюк ТОВ "Екомора" Won by Submission - 01:35
Men +18 years / Beginner / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-21
Окончено
Sergej Bayev
Next Level MMA Hanau
Won by Submission - 02:10
Emrah Önen Combat Center Schwarzenbek
Boys 11-14 years / Beginner / -36 kg
(Day 1)
2-7
Окончено
Axel Gildenmeister
Matrix Jiu-Jitsu
Wissam Nazzal JII ON DU Won by Submission - 00:53