Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
Färdig
Emilis Rimkus
Spitfire Gym Berlin
Dylan Portalatin Stallion Gym Vann på Walkover
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
Färdig
Ervins Galaida
Nubia Sports
Alexander Sorg KENAN Akademie Vann på Walkover
Women +18 yr / Professional / +60,0 kg
(Day 1)
1-1
Färdig
Judith Ruis
Budokeller Bonlanden
Vann på Submission - 02:56
Tanja Angerer TOTAL COMBAT Thannberg
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-2
Färdig
Sven Fortenbacher
German Top Team HQ
Vann på Submission - 03:45
Maximilian Neumann KENAN Akademie
Men +18 years / Intermediate / Masters II 45+ / -87,9 kg
(Day 1)
3-5
Färdig
Franz Winter
KENAN Akademie
Vann på Submission - 01:35
Oliver Gerbert German Top Team HQ
Men +18 years / Professional / Masters II 45+ / -98,9 kg
(Day 1)
1-2
Färdig
Peter Angerer
German Top Team HQ
Vann på Submission - 03:45
Martin Angerer TOTAL COMBAT Thannberg
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-3
Färdig
Raul Silveira
Kenpokan Hannover
Grigori Winizki Samurai Fight Team Leipzig Vann på poäng - 06:00
Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-6
Färdig
Kelvin Jacobsen
Combat Center Schwarzenbek
Vann via diskvalificering
Unknown User Team Ballterrier
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-3
Färdig
Sven Fortenbacher
German Top Team HQ
Matthew Mays KENAN Akademie Vann på Submission - 01:14
Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-8
Färdig
Karl-Matthaeus Herold
Gracie Jiu-Jitsu Nürnberg
Vann via diskvalificering
Martin Przegendza German Top Team HQ
Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-10
Färdig
Kelvin Jacobsen
Combat Center Schwarzenbek
Dimitrij Tschodu Samurai Fight Team Leipzig Vann på Submission - 02:40
Men +18 years / Intermediate / Adults / -98,9 kg
(Day 1)
3-12
Färdig
Alihan Hasagulgov
Six Blades
Mohamed Aziz Gam All In MMA Cologne Vann via diskvalificering
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Sascha Sharma
Six Blades
Vann på poäng - 06:00
Вахтанг Кистаури Next Level MMA Hanau
Men +18 years / Intermediate / Adults / -98,9 kg
(Day 1)
3-13
Färdig
Eduard Steinbrenner
Matrix Jiu-Jitsu
Johannes Richter German Top Team HQ Vann via diskvalificering
Men +18 years / Beginner / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-17
Färdig
Johannes Schmidt
Stallion Gym
Vann på poäng - 05:00
Sergej Bayev Next Level MMA Hanau
Men +18 years / Intermediate / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-4
Färdig
Alexander Sorg
KENAN Akademie
Vann på Submission
Matthew Mays KENAN Akademie
Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-11
Färdig
Dimitrij Tschodu
Samurai Fight Team Leipzig
Vann på Submission - 04:07
Karl-Matthaeus Herold Gracie Jiu-Jitsu Nürnberg
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
1-7
Färdig
Marc Bläse
Stallion Gym
Andre Schene Triangle Jiu-Jitsu Münster Vann på domslut - 06:00
Men +18 years / Intermediate / Adults / -98,9 kg
(Day 1)
3-15
Färdig
Mohamed Aziz Gam
All In MMA Cologne
Johannes Richter German Top Team HQ Vann på Submission
Boys 7-10 years / Beginner / -36kg
(Day 1)
2-1
Färdig
Koba Beridze
Samurai Fight Team Leipzig
Vann på Submission - 00:54
Lara Oswald Stallion Gym
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-5
Färdig
Raul Silveira
Kenpokan Hannover
Вахтанг Кистаури Next Level MMA Hanau Vann på Submission - 00:31
Men +18 years / Beginner / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-18
Färdig
Emrah Önen
Combat Center Schwarzenbek
Nikolaj Fuhr Atos Germany Vann på poäng - 07:30
Men +18 years / Professional / Masters I 35+ / -76,9 kg
(Day 1)
1-6
Färdig
Grigori Winizki
Samurai Fight Team Leipzig
Sascha Sharma Six Blades Vann på Submission - 05:43
Boys 11-14 years / Beginner / -36 kg
(Day 1)
Färdig
Jerome Kattler
JII ON DU
Тимофій Сергенюк ТОВ "Екомора" Vann på Walkover
Boys 11-14 years / Beginner / -36 kg
(Day 1)
2-3
Färdig
Keanu Vanbockryck
JII ON DU
Axel Gildenmeister Matrix Jiu-Jitsu Vann på Submission - 03:25
Men +18 years / Beginner / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-19
Färdig
Gela Deisadze
Samurai Fight Team Leipzig
Vann via diskvalificering
Laurin Derer Fight Fever
Men +18 years / Beginner / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
3-20
Färdig
Johannes Rilling
German Top Team HQ
Igor Digaj SAMURAI FIGHT CLUB Vann via diskvalificering
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
2-5
Färdig
Johanna Boes
JII ON DU
Vann på Submission - 00:32
Dylan Portalatin Stallion Gym
Men +18 years / Professional / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
1-12
Färdig
Selvin Ramcilovic
German Top Team HQ
Vann på Submission - 01:08
Aik Scholz Stallion Gym
Boys 7-10 years / Beginner / -36kg
(Day 1)
2-6
Färdig
Koba Beridze
Samurai Fight Team Leipzig
Лук'ян Сергенюк ТОВ "Екомора" Vann på Submission - 01:35
Men +18 years / Beginner / Adults / -76,9 kg
(Day 1)
3-21
Färdig
Sergej Bayev
Next Level MMA Hanau
Vann på Submission - 02:10
Emrah Önen Combat Center Schwarzenbek
Boys 11-14 years / Beginner / -36 kg
(Day 1)
2-7
Färdig
Axel Gildenmeister
Matrix Jiu-Jitsu
Wissam Nazzal JII ON DU Vann på Submission - 00:53