Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
Završeno
Chander-kant Pasi
Hammers Team Nürnberg
Pobeda bez borbe
Wencel Kovac Gremlin Jiu Jitsu
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-1
Završeno
Ricardo Dias
Kampsportschulen Allerborn
Salvatore Harpeng Hammers Team Nürnberg Pobeda po poenima - 04:00
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-2
Završeno
Maximilian Kasch
Combat Center Lüneburg
Pobeda po poenima - 04:00
Philipp Simon i-Pensa Academy
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-3
Završeno
Tigran Grigoryan
Hammers Team Nürnberg
Steven Drammis Pobeda tehničkim nokautom (tko) - 03:28
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-4
Završeno
Salvatore Harpeng
Hammers Team Nürnberg
Chander-kant Pasi Hammers Team Nürnberg Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-5
Završeno
Jan Harpeng
Hammers Team Nürnberg
Matthew Mays i-Pensa Academy Pobeda po poenima - 04:00
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-6
Završeno
Maximilian Kasch
Combat Center Lüneburg
Steven Drammis Pobeda po poenima - 04:00
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-7
Završeno
Daniel Premm
Elysium MMA München
Gian Lucas Werner Combat Center Lüneburg Pobedio Završnicom - 02:25
Männer +18 Jahre / Halbschwergewicht -93,0 kg
(Day 1)
1-8
Završeno
Eric Boteko
Pobedio Završnicom - 03:03
Maximilian Winkler Hammers Team Nürnberg
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-9
Završeno
Salvatore Harpeng
Hammers Team Nürnberg
Maximilian Kasch Combat Center Lüneburg Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-10
Završeno
Jan Harpeng
Hammers Team Nürnberg
Pobedio Završnicom - 03:51
Daniel Premm Elysium MMA München
Männer +18 Jahre / Halbschwergewicht -93,0 kg
(Day 1)
1-11
Završeno
Edis Bayraktar
Munich MMA
Pobedio Završnicom - 00:44
Max Ulmann Combat Center Lüneburg
Männer +18 Jahre / Mittelgewicht -83,9 kg
(Day 1)
1-12
Završeno
Werner Alber
Budokeller Bonlanden
Stephan Hazizowic´ Combat Center Lüneburg Pobeda po poenima - 04:00
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-13
Završeno
Chander-kant Pasi
Hammers Team Nürnberg
Steven Drammis Pobeda po poenima - 04:00
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-14
Završeno
Matthew Mays
i-Pensa Academy
Gian Lucas Werner Combat Center Lüneburg Pobeda po poenima - 04:00
Männer +18 Jahre / Halbschwergewicht -93,0 kg
(Day 1)
1-15
Završeno
Maximilian Winkler
Hammers Team Nürnberg
Max Ulmann Combat Center Lüneburg Pobedio Završnicom - -1:-7
Männer +18 Jahre / Mittelgewicht -83,9 kg
(Day 1)
1-16
Završeno
Marcel Weiß
Kampfsportzentrum Wernau
Pobedio Završnicom - 02:13
Erik Gregorius Elysium MMA München
Männer +18 Jahre / Bantamgewicht -61,2 kg
(Day 1)
1-17
Završeno
Mohammad Muradi
KSE MMA
Erik Kokeyan Hammers Team Nürnberg Pobeda po poenima - 06:00 - Round 1
Männer +18 Jahre / Halbschwergewicht -93,0 kg
(Day 1)
1-18
Završeno
Eric Boteko
Edis Bayraktar Munich MMA Pobedio Završnicom - 02:49
Männer +18 Jahre / Mittelgewicht -83,9 kg
(Day 1)
1-19
Završeno
Werner Alber
Budokeller Bonlanden
Erik Gregorius Elysium MMA München Pobedio Završnicom - 01:23
Männer +18 Jahre / Mittelgewicht -83,9 kg
(Day 1)
1-20
Završeno
Stephan Hazizowic´
Combat Center Lüneburg
Pobedio Završnicom - 01:33
Marcel Weiß Kampfsportzentrum Wernau