Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
Färdig
Chander-kant Pasi
Hammers Team Nürnberg
Vann på Walkover
Wencel Kovac Gremlin Jiu Jitsu
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-1
Färdig
Ricardo Dias
Kampsportschulen Allerborn
Salvatore Harpeng Hammers Team Nürnberg Vann på poäng - 04:00
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-2
Färdig
Maximilian Kasch
Combat Center Lüneburg
Vann på poäng - 04:00
Philipp Simon i-Pensa Academy
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-3
Färdig
Tigran Grigoryan
Hammers Team Nürnberg
Steven Drammis Vann på teknisk knockout - 03:28
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Salvatore Harpeng
Hammers Team Nürnberg
Chander-kant Pasi Hammers Team Nürnberg Vann via diskvalificering
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-5
Färdig
Jan Harpeng
Hammers Team Nürnberg
Matthew Mays i-Pensa Academy Vann på poäng - 04:00
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-6
Färdig
Maximilian Kasch
Combat Center Lüneburg
Steven Drammis Vann på poäng - 04:00
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-7
Färdig
Daniel Premm
Elysium MMA München
Gian Lucas Werner Combat Center Lüneburg Vann på Submission - 02:25
Männer +18 Jahre / Halbschwergewicht -93,0 kg
(Day 1)
1-8
Färdig
Eric Boteko
Vann på Submission - 03:03
Maximilian Winkler Hammers Team Nürnberg
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-9
Färdig
Salvatore Harpeng
Hammers Team Nürnberg
Maximilian Kasch Combat Center Lüneburg Vann via diskvalificering
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-10
Färdig
Jan Harpeng
Hammers Team Nürnberg
Vann på Submission - 03:51
Daniel Premm Elysium MMA München
Männer +18 Jahre / Halbschwergewicht -93,0 kg
(Day 1)
1-11
Färdig
Edis Bayraktar
Munich MMA
Vann på Submission - 00:44
Max Ulmann Combat Center Lüneburg
Männer +18 Jahre / Mittelgewicht -83,9 kg
(Day 1)
1-12
Färdig
Werner Alber
Budokeller Bonlanden
Stephan Hazizowic´ Combat Center Lüneburg Vann på poäng - 04:00
Männer +18 Jahre / Weltergewicht -77,1 kg
(Day 1)
1-13
Färdig
Chander-kant Pasi
Hammers Team Nürnberg
Steven Drammis Vann på poäng - 04:00
Männer +18 Jahre / Leichtgewicht -70,3 kg
(Day 1)
1-14
Färdig
Matthew Mays
i-Pensa Academy
Gian Lucas Werner Combat Center Lüneburg Vann på poäng - 04:00
Männer +18 Jahre / Halbschwergewicht -93,0 kg
(Day 1)
1-15
Färdig
Maximilian Winkler
Hammers Team Nürnberg
Max Ulmann Combat Center Lüneburg Vann på Submission - -1:-7
Männer +18 Jahre / Mittelgewicht -83,9 kg
(Day 1)
1-16
Färdig
Marcel Weiß
Kampfsportzentrum Wernau
Vann på Submission - 02:13
Erik Gregorius Elysium MMA München
Männer +18 Jahre / Bantamgewicht -61,2 kg
(Day 1)
1-17
Färdig
Mohammad Muradi
KSE MMA
Erik Kokeyan Hammers Team Nürnberg Vann på poäng - 06:00 - Round 1
Männer +18 Jahre / Halbschwergewicht -93,0 kg
(Day 1)
1-18
Färdig
Eric Boteko
Edis Bayraktar Munich MMA Vann på Submission - 02:49
Männer +18 Jahre / Mittelgewicht -83,9 kg
(Day 1)
1-19
Färdig
Werner Alber
Budokeller Bonlanden
Erik Gregorius Elysium MMA München Vann på Submission - 01:23
Männer +18 Jahre / Mittelgewicht -83,9 kg
(Day 1)
1-20
Färdig
Stephan Hazizowic´
Combat Center Lüneburg
Vann på Submission - 01:33
Marcel Weiß Kampfsportzentrum Wernau