Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-13
Färdig
Ilias Xanthopoulos
Samurai Fight Team Leipzig
Vann på Submission - 01:51
Kaden Wade Samuel Matrix Jiu-Jitsu
Boys 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
1-14
Färdig
Unknown User
Martial Arts Diez e.V.
Vann på poäng - 06:00
Felix Huhle Panda Gym Berlin
Girls 11-14 years / Intermediate / -40 kg
(Day 1)
3-10
Färdig
Ella Dorkin
Vann på Submission - 04:58
Myriam DYA Les diables rouges Bagnolet
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
2-10
Färdig
Unknown User
Six Blades
Sonny Van Heeswijk COMBAT BROTHERS Vann på Submission - 01:27
Men +18 Absolute Class / Professional / Masters 45+ / Absolute Class
(Day 1)
Färdig
Maik Henneberg
GRACIE BARRA HAMBURG
Alexander Budja German Top Team HQ Vann på Walkover
Girls 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
3-11
Färdig
Malie Costa
SWBJJ
Vann på Submission - 05:12
Mila Lang Martial Arts Diez e.V.
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-14
Färdig
Ilias Xanthopoulos
Samurai Fight Team Leipzig
Vann via diskvalificering
Timo Marčenkov Egor Marcenkov
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
2-11
Färdig
Aymen Mohamed Ben Mimoun
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på Submission - 01:57
Unknown User Six Blades
Men +18 Absolute Class / Professional / Masters 45+ / Absolute Class
(Day 1)
8
Färdig
Stefan Breiksch
Alphateam Dortmund
Bernd Röske METAGAME Jiu Jitsu Vann på Submission - 05:55
Boys 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
1-15
Färdig
Kai Bailey
Stallion Gym
Willem Anhuth GFTeam Berlin Vann på Submission - 00:23
Girls 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
3-12
Färdig
Inaya Lahssini
COMBAT BROTHERS
Christina Lang Martial Arts Diez e.V. Vann på Submission
Boys 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
1-16
Färdig
Felix Huhle
Panda Gym Berlin
Kai Bailey Stallion Gym Vann på Submission - 00:12
Girls 11-14 years / Intermediate / -50 kg
(Day 1)
3-15
Färdig
Farah Khamrichi
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på Submission - 02:55
Ioana Speidel Stallion Gym
Boys 11-14 years / Intermediate / -55 kg
(Day 1)
1-18
Färdig
Bohn Nevio
Stallion Gym
Unknown User Martial Arts Diez e.V. Vann på Submission - 00:18
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-15
Färdig
Darian Schleich
Alpha Fighters | Team Vath
Vann på Submission - 05:52
Elias Benabdallah Fennec Jiu Jitsu
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-16
Färdig
Milan Späth
Alpha Fighters | Team Vath
Vann på Submission - 01:17
Unknown User Six Blades
Girls 11-14 years / Beginner / -45 kg
(Day 1)
3-6
Färdig
Chanel Lantapon
Matrix Jiu-Jitsu
Solomiya Stryapko Samurai Fight Team Leipzig Vann på Submission - 06:00
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-17
Färdig
Unknown User
Martial Arts Diez e.V.
Maximus Sanner Matrix Jiu-Jitsu Vann på Submission - 02:52
Boys 11-14 years / Intermediate / +55 kg
(Day 1)
1-19
Färdig
Paul Steinbrenner
Matrix Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:02
Timo Müller Six Blades
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-18
Färdig
Ilias Xanthopoulos
Samurai Fight Team Leipzig
Darian Schleich Alpha Fighters | Team Vath Vann på Submission - 03:31
Boys 11-14 years / Intermediate / +55 kg
(Day 1)
1-20
Färdig
Leonard Hrusa
Six Blades
Vann på Submission - 01:27
Santino Jacob Fennec Jiu Jitsu
Boys 7-10 years / Beginner / -40kg
(Day 1)
2-22
Färdig
Ulysse Janos
Kickboxing Club Phoenix Tübingen
Joshua Schmidt Six Blades Vann på domslut - 06:00
Girls 11-14 years / Intermediate / -36 kg
(Day 1)
3-9
Färdig
Rana Lahssini
COMBAT BROTHERS
Amelie Schmidt Six Blades Vann på poäng - 06:00
Boys 11-14 years / Intermediate / -40 kg
(Day 1)
1-13
Färdig
Keawe Bailey
Stallion Gym
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Vann på Submission - 01:49
Boys 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
1-17
Färdig
Unknown User
Martial Arts Diez e.V.
Willem Anhuth GFTeam Berlin Vann på Submission - 00:22
Boys 11-14 years / Intermediate / +55 kg
(Day 1)
1-21
Färdig
Timo Müller
Six Blades
Santino Jacob Fennec Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:29
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
2-12
Färdig
Peter Steinbrenner
Matrix Jiu-Jitsu
Sonny Van Heeswijk COMBAT BROTHERS Vann på Submission - 02:36
Girls 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
3-13
Färdig
Mila Lang
Martial Arts Diez e.V.
Vann via diskvalificering - 02:06
Inaya Lahssini COMBAT BROTHERS
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
9
Färdig
Mattia Coletta
MM ACADEMY TEAM MINONZIO
Vann på poäng - 06:00
Steve Schmidt Alpen BJJ
Boys 15-17 years / Beginner / -60 kg
(Day 1)
1-23
Färdig
Titas Mazulis
MMA Knight
Vann på Submission - 02:11
Unknown User Samurai Fight Team Leipzig
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-19
Färdig
Milan Späth
Alpha Fighters | Team Vath
Maximus Sanner Matrix Jiu-Jitsu Vann på Submission - 03:07
Girls 11-14 years / Intermediate / -50 kg
(Day 1)
3-16
Färdig
Victoria Gellert
Panda Gym Berlin
Alejandra Sanner Matrix Jiu-Jitsu Vann på Submission