Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-13
Finito
Ilias Xanthopoulos
Samurai Fight Team Leipzig
Won by Submission - 01:51
Kaden Wade Samuel Matrix Jiu-Jitsu
Boys 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
1-14
Finito
Unknown User
Martial Arts Diez e.V.
Won by points - 06:00
Felix Huhle Panda Gym Berlin
Girls 11-14 years / Intermediate / -40 kg
(Day 1)
3-10
Finito
Ella Dorkin
Won by Submission - 04:58
Myriam DYA Les diables rouges Bagnolet
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
2-10
Finito
Unknown User
Six Blades
Sonny Van Heeswijk COMBAT BROTHERS Won by Submission - 01:27
Men +18 Absolute Class / Professional / Masters 45+ / Absolute Class
(Day 1)
Finito
Maik Henneberg
GRACIE BARRA HAMBURG
Alexander Budja German Top Team HQ Won by Walkover
Girls 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
3-11
Finito
Malie Costa
SWBJJ
Won by Submission - 05:12
Mila Lang Martial Arts Diez e.V.
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-14
Finito
Ilias Xanthopoulos
Samurai Fight Team Leipzig
Won by Disqualification (disqualification)
Timo Marčenkov Egor Marcenkov
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
2-11
Finito
Aymen Mohamed Ben Mimoun
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Won by Submission - 01:57
Unknown User Six Blades
Men +18 Absolute Class / Professional / Masters 45+ / Absolute Class
(Day 1)
8
Finito
Stefan Breiksch
Alphateam Dortmund
Bernd Röske METAGAME Jiu Jitsu Won by Submission - 05:55
Boys 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
1-15
Finito
Kai Bailey
Stallion Gym
Willem Anhuth GFTeam Berlin Won by Submission - 00:23
Girls 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
3-12
Finito
Inaya Lahssini
COMBAT BROTHERS
Christina Lang Martial Arts Diez e.V. Won by Submission
Boys 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
1-16
Finito
Felix Huhle
Panda Gym Berlin
Kai Bailey Stallion Gym Won by Submission - 00:12
Girls 11-14 years / Intermediate / -50 kg
(Day 1)
3-15
Finito
Farah Khamrichi
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Won by Submission - 02:55
Ioana Speidel Stallion Gym
Boys 11-14 years / Intermediate / -55 kg
(Day 1)
1-18
Finito
Bohn Nevio
Stallion Gym
Unknown User Martial Arts Diez e.V. Won by Submission - 00:18
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-15
Finito
Darian Schleich
Alpha Fighters | Team Vath
Won by Submission - 05:52
Elias Benabdallah Fennec Jiu Jitsu
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-16
Finito
Milan Späth
Alpha Fighters | Team Vath
Won by Submission - 01:17
Unknown User Six Blades
Girls 11-14 years / Beginner / -45 kg
(Day 1)
3-6
Finito
Chanel Lantapon
Matrix Jiu-Jitsu
Solomiya Stryapko Samurai Fight Team Leipzig Won by Submission - 06:00
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-17
Finito
Unknown User
Martial Arts Diez e.V.
Maximus Sanner Matrix Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:52
Boys 11-14 years / Intermediate / +55 kg
(Day 1)
1-19
Finito
Paul Steinbrenner
Matrix Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:02
Timo Müller Six Blades
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-18
Finito
Ilias Xanthopoulos
Samurai Fight Team Leipzig
Darian Schleich Alpha Fighters | Team Vath Won by Submission - 03:31
Boys 11-14 years / Intermediate / +55 kg
(Day 1)
1-20
Finito
Leonard Hrusa
Six Blades
Won by Submission - 01:27
Santino Jacob Fennec Jiu Jitsu
Boys 7-10 years / Beginner / -40kg
(Day 1)
2-22
Finito
Ulysse Janos
Kickboxing Club Phoenix Tübingen
Joshua Schmidt Six Blades Won by Decision - 06:00
Girls 11-14 years / Intermediate / -36 kg
(Day 1)
3-9
Finito
Rana Lahssini
COMBAT BROTHERS
Amelie Schmidt Six Blades Won by points - 06:00
Boys 11-14 years / Intermediate / -40 kg
(Day 1)
1-13
Finito
Keawe Bailey
Stallion Gym
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 01:49
Boys 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
1-17
Finito
Unknown User
Martial Arts Diez e.V.
Willem Anhuth GFTeam Berlin Won by Submission - 00:22
Boys 11-14 years / Intermediate / +55 kg
(Day 1)
1-21
Finito
Timo Müller
Six Blades
Santino Jacob Fennec Jiu Jitsu Won by Submission - 01:29
Boys 7-10 years / Beginner / -28kg
(Day 1)
2-12
Finito
Peter Steinbrenner
Matrix Jiu-Jitsu
Sonny Van Heeswijk COMBAT BROTHERS Won by Submission - 02:36
Girls 11-14 years / Intermediate / -45 kg
(Day 1)
3-13
Finito
Mila Lang
Martial Arts Diez e.V.
Won by Disqualification (disqualification) - 02:06
Inaya Lahssini COMBAT BROTHERS
Men +18 years / Beginner / Masters I 35+ / -87,9 kg
(Day 1)
9
Finito
Mattia Coletta
MM ACADEMY TEAM MINONZIO
Won by points - 06:00
Steve Schmidt Alpen BJJ
Boys 15-17 years / Beginner / -60 kg
(Day 1)
1-23
Finito
Titas Mazulis
MMA Knight
Won by Submission - 02:11
Unknown User Samurai Fight Team Leipzig
Boys 7-10 years / Beginner / -32Kg
(Day 1)
2-19
Finito
Milan Späth
Alpha Fighters | Team Vath
Maximus Sanner Matrix Jiu-Jitsu Won by Submission - 03:07
Girls 11-14 years / Intermediate / -50 kg
(Day 1)
3-16
Finito
Victoria Gellert
Panda Gym Berlin
Alejandra Sanner Matrix Jiu-Jitsu Won by Submission