Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Amateur Shooto Men / -83,9 kg
(Day 1)
Završeno
Werner Alber
Budokeller Bonlanden
Pobeda bez borbe
Mohamed El Abd Shebl Grizzly Team Italia
Amateur Shooto Men / -83,9 kg
(Day 1)
Završeno
Alex Mayor
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Stephan Hazizowic´ Combat Center Lüneburg Pobeda bez borbe
Amateur Shooto Men / -83,9 kg
(Day 1)
Završeno
Mohamed El Abd Shebl
Grizzly Team Italia
Alex Mayor ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Amateur Shooto Men / -77,1 kg
(Day 1)
1-6
Završeno
Enrico Marega
Team Scardovelli
Timmy Bolliger Munich MMA Pobedio Završnicom - 03:54
Amateur Shooto Men / -77,1 kg
(Day 1)
1-7
Završeno
Maximilian Kasch
Combat Center Lüneburg
Pobeda po poenima - 04:00
Quinten Van Hoogdalem R-Grip
Amateur Shooto Men / -77,1 kg
(Day 1)
1-8
Završeno
Alexandros Tapas
Munich MMA
Boyd Emmen R-Grip Pobedio Završnicom - 01:12
Amateur Shooto Men / -77,1 kg
(Day 1)
1-9
Završeno
Stefan Siegritz
Munich MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Fabien Wack Parabellum Combat Club
Amateur Shooto Men / -77,1 kg
(Day 1)
1-10
Završeno
Timmy Bolliger
Munich MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Maximilian Kasch Combat Center Lüneburg
Amateur Shooto Men / -77,1 kg
(Day 1)
1-11
Završeno
Boyd Emmen
R-Grip
Stefan Siegritz Munich MMA Pobedio Završnicom - 02:41
Amateur Shooto Men / -70,3 kg
(Day 1)
1-13
Završeno
Arben Sumiq
Gian Lucas Werner Combat Center Lüneburg Pobeda po poenima - 04:00
Amateur Shooto Men / -77,1 kg
(Day 1)
1-12
Završeno
Maximilian Kasch
Combat Center Lüneburg
Boyd Emmen R-Grip Pobedio Završnicom
Amateur Shooto Men / -70,3 kg
(Day 1)
1-14
Završeno
Matthew Mays
i-Pensa Academy
Michal Adamczyk Munich MMA Pobedio Završnicom - 02:54
Amateur Shooto Men / -70,3 kg
(Day 1)
1-15
Završeno
Gian Lucas Werner
Combat Center Lüneburg
Pobeda po poenima - 04:00
Remo Diggelmann
Amateur Shooto Men / -70,3 kg
(Day 1)
1-16
Završeno
Michal Adamczyk
Munich MMA
Thomas Pedretti Parabellum Combat Club Pobeda po poenima - 04:00
Amateur Shooto Men / -70,3 kg
(Day 1)
1-17
Završeno
Remo Diggelmann
Michal Adamczyk Munich MMA Pobeda po poenima - 04:00
Amateur Shooto Men / -61,2 kg
(Day 1)
1-1
Završeno
Emre Akarer
Stallion Gym
Maksym Danchevskyi Godynets Dojo Pobeda po poenima - 04:00
Amateur Shooto Men / -61,2 kg
(Day 1)
1-2
Završeno
Karel Bouchot
Gracie Jiu Jitsu Oostende
Pobedio Završnicom - 02:21
Luca Langeneck
Amateur Shooto Men / -61,2 kg
(Day 1)
1-3
Završeno
Maksym Danchevskyi
Godynets Dojo
Erik Kokeyan Hammers Team Nürnberg Pobeda po poenima - 04:00
Amateur Shooto Men / -61,2 kg
(Day 1)
1-4
Završeno
Karel Bouchot
Gracie Jiu Jitsu Oostende
Ian Odin Krause Renzo Gracie Holland Pobedio Završnicom - 00:32
Amateur Shooto Men / -61,2 kg
(Day 1)
1-5
Završeno
Maksym Danchevskyi
Godynets Dojo
Karel Bouchot Gracie Jiu Jitsu Oostende Pobeda po poenima - 04:00
Amateur Shooto Men / -93,0 kg
(Day 1)
1-24
Završeno
Edis Bayraktar
Munich MMA
Pobedio Završnicom - Round 0
Federico Zardo OFFICINE JIU JITSU
Amateur Shooto Men / -93,0 kg
(Day 1)
1-23
Završeno
Unknown User
Atlas Lions MMA
Max Ulmann Combat Center Lüneburg Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - Round 0
Amateur Shooto Men / -93,0 kg
(Day 1)
1-26
Završeno
Max Ulmann
Combat Center Lüneburg
Eric Boteko SCHMITZ TEAM Pobedio Završnicom - Round 0
Amateur Shooto Men / -93,0 kg
(Day 1)
1-29
Završeno
Federico Zardo
OFFICINE JIU JITSU
Max Ulmann Combat Center Lüneburg Pobedio Završnicom - Round 0
Amateur Shooto Men / -93,0 kg
(Day 1)
1-31
Završeno
Edis Bayraktar
Munich MMA
Pobedio Završnicom - Round 0
Eric Boteko SCHMITZ TEAM
Amateur Shooto Male Juniors 15-17 years / -56,7 kg
(Day 1)
1-18
Završeno
Stanislav Senych
Godynets Dojo
Enes Gülseven Stallion Gym Pobeda po poenima - Round 0
Amateur Shooto Male Juniors 15-17 years / -65,8 kg
(Day 1)
1-19
Završeno
Oleksij Hurniev
Godynets Dojo
Darnell Tyrone Krause Renzo Gracie Holland Pobedio Završnicom - Round 0
Amateur Shooto Women / -56,7 kg
(Day 1)
1-20
Završeno
Maud Valegeas
Parabellum Combat Club
Manon Falcone Parabellum Combat Club Pobedio Završnicom - Round 0
Amateur Shooto Women / -65,8 kg
(Day 1)
1-21
Završeno
Christina Brauchle
Alpen BJJ
Pobeda po poenima - Round 0
Charlotte Crochet Parabellum Combat Club
Amateur Shooto Men / -65,8 kg
(Day 1)
1-22
Završeno
Ivan Konolosh
Godynets Dojo
Roman Apolonov Roman Apolonov Pobeda po poenima - Round 0
Amateur Shooto Men / -83,9 kg
(Day 1)
1-25
Završeno
Werner Alber
Budokeller Bonlanden
Stephan Hazizowic´ Combat Center Lüneburg Pobedio Završnicom
Amateur Shooto Men / -61,2 kg
(Day 1)
1-27
Završeno
Erik Kokeyan
Hammers Team Nürnberg
Ian Odin Krause Renzo Gracie Holland Pobedio Završnicom